Main menu

O firmie

kontenery technologiczne producent kioski pawilony handlowe producent

Producent z wieloletnimi tradycjami

Moduł Technik sp. z o. o. już od przeszło 30 lat produkuje wysokiej jakości kontenery oraz nowoczesne małe- i wielko gabarytowe obiekty budowlane. Od początków istnienia firmy naszym priorytetem było budowanie zaufania i owocnej współpracy z naszymi klientami i z dostawcami. Dlatego klienci wracają do nas wielokrotnie, ale nasze wyroby – nigdy! Po 30 latach działalności możemy z przekonaniem stwierdzić, że odnieśliśmy sukces. Moduł Technik jest wiodącym producentem kontenerów w Polsce.

Współpracujemy z najlepszymi

Przy produkcji kontenerów, pawilonów handlowych i innych obiektów budowlanych zawsze zwracamy szczególną uwagę na jakość i trwałość. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Huta Pokój, która dostarcza nam profile zimno gięte wykorzystywane do produkcji naszych kontenerów. Ponadto współpracujemy z renomowaną firmą PanelTech – producentem płyt warstwowych oraz z firmami Gamrat i Lentex – producentami wykładzin obiektowych. Wszyscy nasi dostawcy posiadają krajowe i zagraniczne atesty, certyfikaty i świadectwa jakości.

W trosce o jak najlepszą jakość usług współpracujemy z Biurami Projektów w zakresie badań wytrzymałości i obciążeń konstrukcji. Umożliwia nam to wykonanie kontenera lub innego obiektu budowlanego „pod klucz”. Wszystko po to, aby odciążyć naszych klientów od zbędnej „papierkowej roboty” związanej z ubieganiem się o zezwolenia i pozwolenia o użytkowanie przyszłych obiektów.

Osiągnięcia w branży

Do naszych sukcesów zaliczamy m.in. wykonanie:

  • obudowy kontenerowej, sterowni ze stali INOX, wsadnicy na Koksowni Radlin (2012 r.),
  • pasażu handlowego w Opolu składającego się z przeszło 107 pawilonów (2010 r.),
  • zaplecza socjalno-biurowego na lotniskach w Pyrzowicach, Balicach i Łodzi w latach 2007-2012. Z tych realizacji jesteśmy najbardziej dumni.
Zapraszamy do grona klientów zadowolonych z użytkowania kontenera budowlanego, mieszkaniowego, sanitarnego czy pawilonu handlowego. Prosimy o kontakt, tel.: 698 134 763, w godz. od 7:00 do 18:00.

Moduł Technik, sprawdzony producent kontenerów, pawilonów, portierni, stróżówek